Skip to main content

Soutěž o kosmetickou sadu ANTI-AGING PREMIUM

Konec soutěže
Celková cena výher
2569
Počet výherců
1
Přejít na web

Kosmetická sada ANTI-AGING PREMIUM obsahuje:

  • ANTI-AGING krémovou masku 40 ml
  • Beauty perly anti-pollution & regeneration sérum 30ml
  • Enzymový peeling v prášku 8g

ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA

Intenzivní maska pro ošetření zralé a náročné pleti. Zpevňuje, vyhlazuje a regeneruje. Szechuánske koření a olej ze stromu Pistácie stimuluje buněčnou regeneraci a poskytuje posilující účinek pleti. Kontury pleti a vrásky jsou viditelně vyhlazené a účinně zpevněné, s viditelnými výsledky a dlouhodobými účinky na pleť. Výsledkem je omlazená pleť, plná života.

Účinnost a pleťová kompatibilita vědecky potvrzena. Na přírodní bázi, Vegan, bez testování na zvířatech.

Certifikované certifikáty: EcoControl, CSE, GMP a Vegan.

Beauty perls anti-pollution & regeneration sérum
Beauty perly Anti-pollution & Regeneration Sérum je vysoce koncentrované sérum, které chrání pokožku před negativními vlivy životního prostředí a volnými radikály, navíc regeneruje, a zpevňuje pokožku. Kombinace biotechnologických polysacharidů a botanického kaviáru tvoří přirozený ochranný štít na kůži, čímž bojují proti předčasnému stárnutí a redukujíjí poškození pleti. Aktivní látky ze zelené řasy "botanického kaviáru" vložené do 3D matrixu (ze semen stromu Tara) aktivují v pleti kolagen a elastin, zpevňují pokožku, zvyšují počet elastinových vláken. Kromě toho snižují podráždění a zarudnutí. Kyselina hyaluronová vytváří dlouhodobé zásoby vlhkosti, revitalizuje pleť a viditelně pleť vyhlazuje. Počet a hloubka vrásek je snížena (vědecky potvrzeno) a pokožka si zachovává svůj přirozený vzhled. Polysacharidy získané ze semen stromu Tara tvoří 3D matici pro postupné uvolňování extraktu z botanického kaviáru a semen stromu Tara do pokožky. 3D matrix zaručuje zvýšenou účinnost a dlouhodobý efekt pro pleť.

Enzymový PEELING V PRÁŠKU

Hloubkově čisticí. Zjemňující. vyhlazující

Přírodní enzymy uvolňují odumřelé kožní buňky a aktivují revitalizaci buněk pokožky. Certifikovaná bio Aloe Vera kromě toho zásobuje pokožku aminokyselinami, vitamíny a minerály. Díky enzymům v aktivní formě výrazně zjemňuje a omlazuje pleť. Pro jasný, zářivý a rovnoměrnější vzhled pokožky. Vhodný i na citlivou pokožku. Inovativní textura bez mechanických peelingových částic.

Účinnost a pleťová Kompatiblita je potvrzena nezávislým dermatologickým ústavem. Na přírodní bázi - bez ropných derivátů, minerálních olejů, vegani.

Certifikované certifikáty: EcoControl, CSE, GMP a Vegan.

100% - bez parabenů, parafínů, silikonů, PEG, SLS, SLES, ropných derivátů, silikonových olejů, polycyklických sloučenin, syntetických vůní a barviv, konzervačních látek, nanočástic.

100% - bez živočišných výtažků. Bez testování na zvířatech.

Na přírodní bázi - Dermatologicky testováno pro účinnost a pleťovou kompatibilitu

Všechny produkty obsahují čistou termální vodu získanou z pramene v Černém lese / Schwarzwaldu z hloubky 165m, bohatou na minerály jako draslík, magnézium, kalcium a zinek. Voda není chemicky ošetřena.

Země původu: Německo

Soutěžní otázka - Při jaké váze balíku je doprava zboží zdarma?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
Danuše D****, Český Krumlov

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.