Skip to main content

Soutěž o luxusní pleťový krém redukující vrásky Linda Meredith - Q3

Konec soutěže
Celková cena výher
2480
Počet výherců
1
Přejít na web

Tento pokrokový krém má luxusní máslovou strukturu, která se ihned vstřebává do pleti. Obnovuje přirozenou hydrataci pleti v nejhlubších vrstvách uvnitř epidermisu a pomáhá zpevňovat povrchové vrstvy.

Náš příběh

Potkaly jsme se vlastně náhodou a od začátku jsme věděly, že cokoliv spolu vytvoříme bude hezké, jedinečné a bude nás to hlavně bavit a těšit.

Svou lásku a vášeň pro niche parfémy a výjimečnou kosmetiku jsme během dvou let proměnily v tento prostor, kterému od začátku říkáme Myskino. 

Název Myskino vznikl spojením slov my /moje/ a skin /kůže/... no a pak už stačilo přidat jen o, které při vyslovení zazní jako povzdech slasti, radosti... A právě tu se snažíme skrz naše produkty přinést vám, našim zákazníkům. Pečlivě pro vás všechny značky vybíráme a testujeme, navštěvujeme veletrhy, manufaktury, zveme k nám zástupce jednotlivých značek, aby vám osobně představili to nejlepší ze své tvorby.

A že je opravdu co představovat... V našem portfoliu máme více než 30 světových, ale i českých značek niche parfémů a kosmetiky. Snažíme se o to, aby naše nabídka byla co nejkomplexnější a aby si u nás našel to své skutečně každý. Jsme opravdu rádi za každý váš podnět, připomínku a samozřejmě i chválu a projevenou radost z našich produktů. To nás těší a ujišťuje v tom, že to co děláme, děláme dobře.

Naše produkty můžete najít na několika místech. Tím nejnovějším je butik na Vinohradské 24, v Praze 2. Od května 2019 zde najdete vše co nabízíme, butik funguje také jako výdejní místo našeho e-shopu. Na tomto místě jsme pro vás každý pracovní den do 18:30 hod a máme otevřeno i v sobotu.

Soutěžní otázka - V butiku Myskino naleznete více než:
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
Kristina K******, Hlinsko

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.