Skip to main content

Soutěž o Multifunkční ruční mixér Deluxe

Konec soutěže
Celková cena výher
2999
Počet výherců
1
Přejít na web

Multifunkční blender, který kombinuje 7 kuchyňských přístrojů v jednom. Protiskluzové nožičky pro bezpečné použití, 10 rychlostních stupňů pro dokonalé výsledky. Set obsahuje: blender, nádobu s odměrkou, malý sekáček, velký sekáček, šlehač, šťouchadlo na brambory, struhadlo a kráječ. Příkon: 600W.

7v1 - nepotřebujete nic jiného!

S tímto praktickým mixérem zvládnete sekat, krájem, mačkat, storuhat, šlehat a mnoho dalšího díky praktickému příslušenství, které je poháněno 600W základnou s 10 rychlostními stupni a 2 provozními režimy. Všechno příslušenství je vhodné do myčky nádobí! Již nebude chtít nic jiného.

Sada obsahuje:

  • mixér s odměrkou
  • malý sekáček
  • velký sekáček
  • mačkadlo na brambory
  • nástavec na šlehání
  • nástavec na strouhání
  • nástavec na krájení

Kuchyně připravena pro všestranného kuchaře

Každá kuchyň musí mít v základním vybavení struhadlo, šlehač, mixér, kráječ a mnoho dalšího. Ale skutečně musíte mít každou věc zvlášť? S Delimano multifunkčním mixérem Deluxe máte vše v jednom! S výkonnou základnou, která má výkon 600W a 10 rychlostních stupňů budete mít vše rychle hotové.

Vytvořte ze svých pokrmů krémové nebe

Od bramborové kaše až po jahodové drinky. Nakrájejte si požadované suruviny a vytvořte z nich to pravé krémové potěšení. Použitím vybrané rychlosti můžete své jídlo v mžiku nastrouhat, našlehat nebo nasekat. Rukojeť pro pohodlé držení a ergonomicky tvarované tělo z nerezové oceli umožňuje snadné ovládání. Spodní části nádob jsou protiskluzové, aby se zabránilo jejich ujíždění po kuchyňské lince.

Nikdo nemá rád uklízení nepořádku

Ani vy už nemusíte! Veškeré příslušenství lze mýt v myčce nádobí.

Delimano

Moderní, kvalitní a odolné nádobí z řady Stone Legend, které je nepostradatelnou součástí vaší kuchyně. Vychytávky a šikovné přístroje od Delimano vás oslní a vaření bude snažší, rychlejší a zábavnější.

Soutěžní otázka - V jakém roce se začal psát příběh Delimano?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
Lukáš B*******, Brno

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.