Skip to main content

Soutěž o operaci mužských prsou

Konec soutěže
Celková cena výher
40000
Počet výherců
1
Přejít na web

Medicína umí nabídnout účinné řešení i v případě, že bojujete s problémem, který byste jako muž nejraději utajil. Mluvíme o zvětšených prsou, jichž se nemůžete zbavit ani přísnou dietou nebo každodenním cvičením. Na renomované klinice plastické a estetické chirurgie FORMÉ clinic můžete podstoupit zákrok, při kterém vám zkušený a profesionální tým operatérů odstraní nadbytečný tuk a kůži v oblasti prsou a prsní žlázy. 

Komorní prostředí kliniky, nadstandardní služby, individuální přístup i přátelský a laskavý personál, starající se o vaše pohodlí, zdraví i bezpečí, přispějí k tomu, že váš pobyt na klinice proběhne bez stresu, obav nebo nepříjemných pocitů. Od prvního podání ruky až po závěrečné rozloučení na vlastní kůži pocítíte profesionální a laskavou péči personálu a z kliniky budete odcházet spokojeni s výsledkem. 

Podmínky soutěže:

1. Poskytnutí fotografie včetně obličeje.

2. Souhlas s medializací před a po operaci. 

Ze soutěžících, kteří správně odpovědí na otázku, bude vybráno 5 mužů, kteří v průběhu září absolvují konzultace s plastickým chirurgem FORMÉ clinic, který vybere nejvhodnějšího uchazeče. Termín operace je stanoven listopad 2017. Výsledek operace bude po zahojení, přibližně v lednu/únoru, dokumentován na videu. Součástí výhry je i celková proměna, na které bude spolupracovat vizážista a stylista.

Soutěžní otázka - Jak dlouho probíhá odstranění prsní žlázy (gynekomastie) na FORMÉ clinic?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
David Š******ř, Praha

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.