Skip to main content

Soutěž o Prime-Rib raclette gril

Konec soutěže
Celková cena výher
2299
Počet výherců
1
Přejít na web

Popis produktu

Radost ze společného jídla: rakletový gril Klarstein Prime-Rib až pro 8 lidí slibuje rakletový zážitek a potěšení z grilování v jednom! Rakletový gril Klarstein Prime-Rib má k dispozici až 8 rakletových pánviček, které mohou být vloženy z obou stran a poskytují dostatek prostoru na naplnění sýrem, bramborami a jinými pochoutkami. Velká deska z přírodního kamene Lavalicious je ideální na zdravé grilování ryb, masa, zeleniny nebo na přípravu křehkých těstovin. Žulový kámen distribuuje teplo rovnoměrně a udržuje ho velmi dlouho. Důležité bílkoviny a vitamíny zůstanou zachovány. Výkonné topné těleso zařízení Klarstein Prime-Rib zaručuje ohřívání přírodní kamenné desky Lavalicious bez dlouhého čekání a složitého předehřívání. Další výhoda kamene: nemusíte se obávat možného poškrábání. Na žulovém kameni můžete klidně řezat nožem, aniž byste způsobili nějaké poškození.

Horký kámen má funkci ukládání tepla, která umožňuje, aby se na něm grilovalo dlouho po vypnutí zařízení Prime-Rib, aniž byste vynakládali další energii. Díky plynule nastavitelné regulaci tepla s integrovaným termostatem se každé společné jídlo u rakletového grilu Klarstein Prime-Rib stává dokonalým potěšením. Pevné dřevěné nožičky dávají rakletovému grilu nejen stylový vzhled, ale také zajišťují pevné a protiskluzové postavení. Při čištění se dá deska Lavalicious z přírodního kamene po ochlazení jednoduše vyjmout a omýt vodou a běžným čisticím prostředkem.

Grilování, pečení, gratinování nebo vaření: s rakletovým grilem Klarstein Prime-Rib se každé setkání s rodinou nebo přáteli stává velkým gurmánským svátkem.

Vlastnosti a rozměry

  • Pánvičky s nepřilnavou vrstvou pro snadné čištění
  • Robustní žulová deska z přírodního kamene s funkcí udržení tepla
  • Vhodný až pro 8 osob
  • Integrovaný termostat
  • Napájení: 220-240 V, 50/60 Hz
  • Rozměry zařízení: 52 x 12 x 24,5 cm (Š x V x H)
  • Rozměry grilovací plochy pánviček: 17,5 x 2 x 9 cm (Š x V x H)
  • Hmotnost zařízení (bez desky): cca 2,3 kg
  • Hmotnost kamenné desky: cca 4 kg
Soutěžní otázka - Jak dlouhá je záruční lhůta u produktů Klarstein?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
Josef B******, Aš

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.