Skip to main content

Soutěž o školní batoh Unicorn Beckmann 2020

Konec soutěže
Celková cena výher
3090
Počet výherců
1
Přejít na web

Jedinečnost, promyšlená ergonomie a vysoká kvalita materiálů s nadstandardní výbavou. To vše jsou školní batohy BECKMANN - vítěz testu Zdraví a ergonomie IGR 2019.
 

První třída je pro děti důležitým krokem v životě, na koupi svého prvního školního batohu jen tak nezapomenou. Vyberte pro dívky školní batoh Unicorn s originálním potiskem jednorožce. Ty patří v současné době k velmi oblíbeným motivům. Školní batoh pro dívky splňuje nejen designové prvky, ale také náročné ergonomické požadavky

Na vývoji a testování batohů Beckmann se podíleli chiropraktici a fyzioterapeuti.  Výsledkem je lehký, optimálně upravený batoh s propracovaným zádovým systémem, hliníkovou, ergonomicky tvarovanou lištou. Prostor školního batohu Beckmann je 22 litrů. Boční kapsy batohu jsou určeny pro přezůvky, láhev apod. Jednokomorový prostor se dvěmi přihrádkami, určenými na složky a sešity, knížky, tablet a nepromokavá kapsa pro svačinový box je ideální a dostačující. Originální, obracecí kapsa /patent BECKMANN/ je opravdu cool. Obrázek, po obrácení kapsy "zmizí" a batoh je tímto bez obrázku.

Děti ve třídě se budou opravdu divit. 

 

Batoh je vyroben z kvalitních voděodolných materiálů s vysokou gramáží. Prostě pevný a odolný batoh. Součástí jsou reflexní prvky po stranách, blikací diodové světlo i reflexní pláštěnka zajišťují dětem vysokou bezpečnost. Praktické odvětrání zádového systému, odlehčovací bederní pás, nastavovací hrudní popruh s nastavením výšky dle vzrůstu dítěte je ideální pro zdravé nošení školního batohu. Speciální utahovací systém batohu, zajišťuje přitažení obsahu batohu k zádům, aby nedocházel k převažování dítěte dozadu. Batoh je určen i pro vzrůstově malé děti.

Naprostou novinkou batohů BECKMANN je pouzdro pro obrázkové placky v designu batohu, které se může použít jako peněženka na opasek nebo u dívek jako batoh pro panenky apod.

Tento odolný batoh má vlastnosti outdoorového batohu, proto je možné ho využít na výlet, tábor i na prázdniny k babičce.

 

Další informace o výhodách batohu najede na stránce PROČ BECKMANN>>

Originální vzhled, jedinečný design, bezpečnost, ergonomie, ověřená kvalita i zdraví bez kompromisů – to vše je BECKMANN. Výrobce batohů již přes 70 let. Obrázky a grafika batohu je navržena předními norskými grafiky a ilustrátory.

 

Soutěžní otázka - Kolik váží školní batoh Unicorn Beckmann 2020?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
René Č******, Prostějov

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.