Skip to main content

Trika, na kterých není vidět pot. Soutěž o voucher na nákup.

Konec soutěže
Celková cena výher
3000
Počet výherců
1
Přejít na web

Trika CityZen, na kterých není vidět pot, odolají špíně a snižují zápach. Nejmodernější trika současnosti vyrobené v ČR z kvalitní dlouhovlákenné bavlny.

Jak to funguje a co trika umí?

Vnější strana je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně. Kapaliny po triku volně stečou a nezanechají stopu.

Vnitřní strana silně saje, absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy. Tím zajišťuje rychlé odpaření přes pleteninu ven, urychluje odpařování tělesné vlhkosti a díky tomu studí méně než běžné bavlněné triko.

Kombinace těchto efektů zajišťuje příjemný pocit při nošení, snižuje zápach a poskytuje triku jeho největší benefit – mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět.

Prodyšnost – triko je vyrobeno ze 100% prémiové dlouhovlákenné bavlny, pleteniny, a díky tomu dýchá, je prodyšné a příjemné na dotek.

Mnoho zákazníků se nás ptá, jestli má triko nějakou membránu a nebudou se v něm cítit „jako v pláštěnce“. Membrána tam není a triko dýchá jako každé jiné bavlněné tričko. Naopak je díky naší speciální úpravě CityZen oproti běžnému triku mnohem příjemnější na tělo.

Garantujeme, že na vás za žádných okolností nebude vidět pot.

Všechna trika vyrábíme v České republice

Od výroby pleteniny, barvení, aplikace naší technologie CityZen, nastříhání až po šití a zabalení. Bavlna zde bohužel neroste, ale vozíme ji z nejbližších možných míst. Konkrétně z Řecka a Egypta.

Soutěžní otázka - V jakém roce vyhrála firma CityZen ocenění startup roku?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
Jindřiška Š********, Česká Lípa

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.